Середа, 19 Грудня 18, 03:39
Гість! Ви на сайті -й день | Група "Захожі"Доброї ночі Гість | |  Закладки | RSS RSS | YouTube | Однокласники | Facebook | Вконтакте | Viber | Instagram | Твіттер 
Меню сайту
Архів новин
[28 Серпня 11]
27-28.08.11 - Євангелізація у Велихові (1650)
[04 Квітня 10]
ПАСХА 04.04.2010 (відео) (1173)
[04 Січня 15]
03-04.01.15 Молитва за дітей (відео) (1158)
[25 Вересня 11]
24-25.09.11 - Євангелізація в Любахах (1144)
[26 Липня 10]
НОВИНИ 25.07.10 - Гості з Луцька (відео) (1969)
Чат
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 1037
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо нових учасників:
Друзі сайту
Установіть, будь ласка, нашу кнопку на Ваш сайт Маранафа: Библия, чат, христианский форум, знакомства, каталог сайтов. Banner TMI 88x31 Рівненська Духовна Семінарія Телепередача Крок назустріч
Головна » 2010 » Листопад » 18 » БЛОГ
16:50
БЛОГ
Блог

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Блог (також блоґ, англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості.

Блогерами називають людей, які є авторами блогів. Сукупність усіх блогів в Інтернеті створює блогосферу. Популярність блогосфери обумовлена насамперед можливістю використання таких недоступних раніше інструментів, як RSS, trackback та ін. За версією газети «Вашингтон профайл» (англ. Washington Profile), першим блогом вважають сторінку Тіма Бернса-Лі, де він, починаючи з 1992 року, публікував новини. Широке використання блогів розпочалося з 1996 року. У серпні 1999 року комп'ютерна компанія «Pyra Labs» із Сан-Франциско відкрила сайт Blogger. Це була перша безкоштовна блогова служба. Згодом Blogger був викуплений компанією Google.


Типова анатомія блога

Вміст блога можна уявляти собі як стрічку, на якій в хронологічному порядку згідно з датами їхньої публікації блогером йдуть дописи, так звані пости, один за одним. Оскільки з часом у блозі накопичується багато постів, зазвичай, ця стрічка займає кілька веб-сторінок, так що найновіший пост займає верхню частину першої сторінки, і чим давніше, тим нижче від нього містяться попередні пости, скажімо всі пости за останній тиждень, друга сторінка тоді присвячена постам за тиждень до того, третя сторінка ще давнішим, і так далі. Як правило сторінки блога також містять посилання на архів блогу, тобто на попередні пости згруповані по місяцях і роках. Отже навігація блога в хронологічному порядку є дуже легкою.

Окрім того у багатьох системах блогування можливо призначати категорії постам. Ці категорії відбивають тематику постів, як наприклад, «програмування», «поетика», «сімейні справи» і таке подібне. Тоді відвідувачі блога, які цікавляться думками блогера щодо програмування можуть за посиланням на цю категорію перейти до всіх існуючих постів автора, присвячених цьому предмету.

Типово окремий пост у блозі має заголовок, дату публікації, власне, зміст, який складається з гіпертексту (думки автора, цитати, тощо), посилань на інші сайти та блоги в Інтернеті, інколи зображень чи навіть відео. Також пост містить коментарі до нього залишені відвідувачами та просту веб-форму, за допомогою якої, вони долучають ці коментарі.

Різновиди блогів


  • За автором (авторами):
          - Особистий (авторський, персональний) блог — ведеться однією особою (як правило – його власником);
          - «Примарний» блог — ведеться від імені чужої особи невизначеною персоною;
          - Колективний або соціальний блог — ведеться групою осіб за правилами, які визначає власник;
          - Корпоративний блог — ведеться усіма співробітниками однієї організації;

  • За наявністю /виду мультимедіа:
          - Текстовий блог — блог, основним контентом якого є тексти;
          - Фотоблог — блог, основним контентом якого є фотографії;
          - Музичний блог — блог, основним контентом якого є музичні файли;
          - Подкаст і блогкастинг — блог, основний контент якого надиктовується та викладається у вигляді MP3-файлів;
          - Відеоблог — блог, основним контентом якого є відеофайли;
  • За особливостями контенту:
          - Контентний блог — блог, який публікує первісний авторський контент;
          - Мікроблог - блог, дописами в якому є короткі щоденні новини з власного життя користувачів (див. Мікроблоггінг)
          - Мониторінговий блог — блог, основним контентом якого є відкоментовані посилання на інші сайти чи блоги;
          - Цитатний блог — блог, основним контентом якого є цитати з інших блогів;
          - Сплог — спам-блог;

  • За технічною основою:
          - Stand-alone блог — блог на окремому хостингу та движку (CMS);
          - Блог на блог-платформі — блог, який ведеться на потужностях блог-служб (LiveJournal, Friendbuzz, LiveInternet та ін.);
          - Моблог — мобільний веблог, який містить контент, котрий розміщується в мережі з мобільних чи портативних пристроїв;

Роль та популярність блогів

Надзвичайна популярність блогів зумовлена двома головними обставинами: по-перше, публікувати інформацію в Інтернеті за допомогою блогів досить легко — фактично, створення нового посту зводиться до набирання його тексту у відповідному полі та відправки його на сервер шляхом натисканням кнопки «Публікувати» (англ. англ. - Publish) або подібної, і все, після цього пост зберігається на сервері, який автоматично формує веб-сторінки, різні посилання, додає стиль форматування, тощо (такі серверні програми називаються системами управління змістом – англ. - Content Management Systems або CMS). Тому користуватися блогом не важче, ніж простим текстовим редактором. Друга причина – це моментальна доступність в Інтернеті опублікованої інформації, тим більше, що існують декілька безкоштовних блогових платформ (наприклад Wordpress або Livejournal), де будь-хто може зареєструватися та вести свій блог. Блоги періодично скануються Інтернет-пошуковиками, такими як Google, Yahoo!, та ін.

Саме з цих характеристик – мобільності та доступності блогів - випливає їх визначна роль у творенні інформаційного суспільства, реалізації свободи слова, боротьбі за права людини у світі, та й просто у комунікації та обговоренні будь-яких ідей поміж людьми. Визнанням великої соціальної ролі блогосфери у боротьбі за права та свободи людей стала нещодавня публікація так званого «Довідника блогерів та кібер-дисидентів» (Handbook for Bloggers and Cyber-dissidents) асоціацією «Репортери без кордонів» (Reporters without Borders), котрий є вільним для використання та розповсюдження і служить прекрасним введенням як до основ ведення блогу і різних його аспектів, так і до застосування блогів у якості зброї для боротьби з тоталітарними урядами та цензурою загалом. Також як один з багатьох прикладів соціальної ролі блогів можна вказати відомий Interdictor’s блог на LiveJournal, який був присвячений урагану «Катріна» і вівся хлопцем, який залишився у Новому Орлеані і кожні кілька годин сповіщав про розгортання трагічних подій, що у той час сприяло підбуренню суспільної думки проти занадто повільної реакції Білого Дому.

Більшість блогів приватного характеру мають інтерес лише для невеликої групи людей, які можуть бути знайомі з автором або цікавляться його думками та коментарями щодо подій у світі, фахової діяльності, родинного життя, мистецтва, тощо. Тільки деякі з них стають відомими блогерами, нові пости яких можуть отримувати десятки або сотні коментарів.

Українська блогосфера

За даними Яндекса, станом на кінець 2009 року українська блогосфера налічувала більше півмільйона блогів, з яких активними (тобто такими, що оновлювались хоча б раз на три місяці) є 15%.

Найпопулярніша платформа серед українських блогерів — це LiveJournal. Станом на 20 травня 2010 р. кількість блогів у livejournal, у профілі яких заявлена Україна як місце проживання власника блога, становила близько 256 тис.

Окрім того, наявна певна кількість блогів на інших платформах, — англомовних та російських (Blogger.com, LiveInternet.ru, Diary.ru, Mail.ru, Twitter); спільнота stand-alone блогерів; та кілька спільнот на українських блогерських платформах (Bigmir.net, Meta.ua, Hiblogger.net, ВКурсі.ком).

Серед українських інтернет-видань поширена практика створення блогів для своїх авторів та відомих людей — свої блоги відкрили сайти Корреспондент, Українська правда, Новинар та ін.. Окрема блогова платформа для своїх прихильників була створена перед виборами 2007 року політичною силою «Народна самооборона» Юрія Луценка. Власні блоги також мають Юлія Тимошенко та Сергій Тігіпко.

У травні 2007 року був започаткований проект Blogoreader - перший в українському інтернеті проект, котрий висвітлює українську блогосферу - її головні події та новини.

У лютому 2008 року світ побачив проект, який так і називається - Українська блогосфера. Метою цього проекту став розвиток української блогосфери, а в першу чергу - її автономної частини: самостійних українських блогів, створених на власних хостингах з допомогою CMS на зразок Wordpress чи подібних.

У квітні 2010 р. стартував блоговий проект ВКурсі.ком - перша українська мережа авторизованих блогів напівзакритого типу. Реєстрація нових користувачів ВКурсі.ком можлива виключно через електоронне запрошення дійсних дописувачів, у мережі дозволено реєструватись тільки під справжніми ім'ям та прізвищем, заборонено передрук чи публікацію неавторських матеріалів. ВКурсі.ком є відкритим до читання для незареєстрованих користувачів, тоді як можливість коментування обмежена колом зареєстрованих авторів. Серед блогерів ВКурсі.ком - переважно журналісти, літератори, громадські активісти, студенти та політики з кількох українських областей. У жовтня 2010 р. блогосфера ВКурсі.ком розпочала ексклюзивні чат-конференції з відомими людьми України, першою із яких стала конференція з політологом, заступником Голови партії "Сильна Україна" Костем Бондаренком.

Багато українських писменників ведуть блоги.
Переглядів: 1732 | Додав: YURIY | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Kessia  
AFAIC that's the best aneswr so far!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вибір мови
Форма входу
Пошук на сайті
Радіо online

Плануємі події

Повідомити другу
Share |

Збірка псалмів
Збірка проповідей
Збірка свідчень
Погода
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ХРИСТИЯНСЬКІ СВЯТА 2018
07.01 - Різдво Христове
14.01 - Обрізання Господнє
19.01 - Хрещення Господнє
15.02 - Стрітення Господнє
01.04 - В'їзд Ісуса в Єрусалим
07.04 - Благовіщення
08.04 - Воскресіння Христове
17.05 - Вознесіння Господнє
27.05 - Трійця
19.08 - Преображення Господнє
Богослужіння
Розклад богослужінь:
Понеділок:
19:00 - молодіжне служіння
19:00 - співанка Старшого хору
Вівторок:
20:00 - співанка 2-ого Молодіжного хору
Середа:
19:00 - загальне служіння
Четвер:
19:00 - співанка 1-ого Молодіжного хору
19:00 - співанка Підліткового хору
П'ятниця:
19:00 - молитовне служіння
19:00 - співанка Чоловічого хору
Субота:
19:00 - загальне служіння
Неділя:
10:00 та 18:00- загальні служіння
Наша адреса:
м. Кузнецовськ, мікрорайон Північний-1, 1.
Молитовна кімната
Молитва
П'ятниця перед Хлібопереломленням - молитва та піст за освячення церкви.
5 число кожного місяця молитва за Україну та Китай (наша церква молиться за м.Хеянг).
Молитва за хворих нашої церкви (відповідальний Матвійчук Микола).
Молодіжна молитовна група збирається щонеділі о 8:30 в Молитовному будинку на молитву.
Старша молитовна група збирається щоп'ятниці о 12:00 в Молитовному будинку на молитву.
Пошук в БІБЛІЇ
Шукати в Біблії:

Пошук в Біблійному Словнику:
 Як Google використовує дані, коли ви користуєтеся сайтами чи додатками партнерів
Copyright MyCorp © 2018