Середа, 05 Жовтня 22, 00:12
Гість! Ви на сайті -й день | Група "Захожі" Доброго ранку Гість | |  Закладки | RSS RSS | YouTube | Однокласники | Facebook | Вконтакте | Viber | Instagram | Твіттер 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Yura, dimaphm  
Форум » Молитовний Будинок » Загальне » Збільшення хлібів Ісусом Христом для 5000 і 4000 мужів. (Що це за пожива, що зостається на вічне життя?)
Збільшення хлібів Ісусом Христом для 5000 і 4000 мужів.
kbebogdanДата: Четвер, 28 Жовтня 21, 09:23 | Повідомлення # 1
Школяр
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
П’ять хлібів для 5000 мужів.
Під час першого приходу Ісуса Христа, в період Його земного служіння, відбулись дві події, на перший погляд дуже подібні, це нагодування п’яти і чотирьох тисяч народу (без жінок і дітей) декількома хлібами та декількома рибами. Ці події мають глибокий духовний і пророчий зміст, підтвердження цього міститься в словах самого Господа:
(Ів.6:26) Відповів їм Ісус і сказав: Поправді, поправді кажу вам: Мене не тому ви шукаєте, що бачили чуда, а що їли з хлібів і наситились.
(Ів.6:27) Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть вам Син Людський, бо відзначив Його Бог Отець.
Господь передбачав, що Його слова, Його науку будуть переводити в розряд тілесного трактування, тобто будуть використовувати для задоволення тілесних потреб «їли з хлібів і наситились». Тому Ісус наголосив, щоб пильнували «про поживу, що зостається на вічне життя», а вічне життя – духовне життя і для нього необхідна духовна пожава, а слова: «яку дасть вам Син Людський» являються пророчими. Для роздумування над цими подіями і повнішого їх розуміння, будемо використовувати їх виклад в Євангеліях Матвія і Івана.
(Мт.14:15) А коли настав вечір, підійшли Його учні до Нього й сказали: Тут місце пустинне, і година вже пізня; відпусти народ, хай по селах розійдуться, і куплять поживи собі.
Матвій пише, що настав вечір, тобто в Ізраїлі за звичаєм того часу, день закінчувався в вечері, а це може ще вказувати на завершення періоду благодаті, закінчення дня.
(Ів.9:4) Ми мусимо виконувати діла Того, Хто послав Мене, аж поки є день. Надходить он ніч, коли жаден нічого не зможе виконувати.
(Ів.6:4) Наближалася ж Пасха, свято юдейське.
А апостол Іван говорить, що «наближалася ж Пасха», підкреслюючи що це «свято юдейське», свято звільнення з рабства. На сьогоднішній час Ізраїль продовжує очікувати прихід Месії, прихід свого Спасителя і Його другий прихід буде «до овечок загинулих дому Ізраїлевого», щоб дати їм спасіння, щоб звільнити їх з рабства гріха Єв.9:28. Учні Христові переживали за велику кількість народу, який прийшов послухати Спасителя, що вони голодні, а самі не мали чим їх нагодувати.

Додано (01 Листопада 21, 10:05)
---------------------------------------------
ПРОДОВЖЕННЯ
(Мт.14:16) А Ісус їм сказав: Непотрібно відходити їм, агодуйте їх ви!
Господь запропонував учням нагодувати народ, на що вони сказали, що мають тільки п’ять хлібів й дві рибі.  
(Мт.14:17) Вони ж кажуть Йому: Не маємо чим тут, тільки п'ятеро хліба й дві рибі. 
(Ів.6:9) Є тут хлопчина один, що має п'ять ячмінних хлібів та дві рибі, але що то на безліч таку!
У Євангелії від Івана сказано що ці хліби були ячмінними, а ячмінний хліб символізує духовну поживу для Ізраїля.
(Суд.7:13) Гедеон прийшов. І ось, один розповідає іншому сон і говорить: снилося мені, начебто круглий ячмінний хліб котився по стану мадіамському і, прикотившись до намету, вдарив у нього так, що він упав, перекинув його, і намет розпався.
(Суд.7:14) Інший сказав у відповідь йому: це не що інше, як меч Гедеона, сина Йоашового, ізраїльтянина; віддав Бог у руки його мадіанитян і весь стан.

Згідно цих слів, ячмінний хліб символ меча ізраїльтян, а меч Ізраїля Слово Боже. Господь в Євангелії від Луки аголосив, що потрібно, щоб виконалось усе, що про Нього в Старому Заповіті написане, а це значить, що весь Старий Заповіт говорить про Ісуса Христа.
(Лук.24:44) … Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
Дві рибі вказують на душевну, прроміжну поживу, поживу між буквою, яка вбиває, та духом, який оживляє 2Кор.3:6. В пророка Авакума Бог прирівнює людей до риб у морі, або в душевному людському морі поживою для душевної людини є душевна пожива, яку символізує риба.
(Авак.1:14) Ти ж маєш людей, як у морі тих риб, немов ту черву, що пана над нею нема.
Для того, щоб Старий Заповіт став духовною поживою для Ізраїля, яким «довірені були Слова Божі» Рим.3:2, необхідно щоб його поблагословив і подав сам Господь, спочатку учням, а учні народу Ізраїля.
(Лук.24:45) Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання. 

Додано (04 Листопада 21, 10:32)
---------------------------------------------
ПРОДОВЖЕННЯ
(Мт.14:18) А Він відказав: Принесіть Мені їх сюди.
(Мт.14:19) І, звелівши натовпові посідати на траві, Він узяв п'ятеро хліба й дві рибі, споглянув на небо, поблагословив й поламав ті хліби, і дав учням, а учні народові.
Засвідчення Ісусове, то дух пророцтва Об.19:10, який відкриє у всьму Писанні, що Месія і є Ісусом Христом, Спасителем, другий прихід Якого буде в час скорботи до народу Ізраїля. І тільки тоді учні Господні будуть здатні донести Добру новину в Законі Мойсеєвім, про спасіння душі в Сині Божому, до народу Ізраїля, який до сьогодні споживає п’ять ячмінних хлібів і не бачить свого Месію, свого Спасителя.
(Ів.6:13) …І дванадцять повних кошів наклали кусків, що лишились їдцям із п'яти ячмінних хлібів.
(Мт.14:21) Їдців же було мужа тисяч із п'ять, крім жінок і дітей.
Коли Дух Святий відкриє Писання Ізраїлю, зробить їх здатними побачити в Месії Ісуса Христа і прийняти Його своїм Спасителем, тільки тоді вони наситяться духовною поживою, і тільки тоді дванадцять племен Ізраїля зможуть осягнути спасіння для своїх душ. П’ять тисяч мужа, що наситились п’ятьма ячмінними хлібами, благословенними і поламаними Господом, це народ Ізраїля, який прийшов до Христа від п’яти книг Мойсея, від Закону, а тисяча символізує велич Божої милості.
(Вих.20:6) і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Пс.104:8) Він пам'ятає навіки Свого заповіта, те слово, яке наказав був на тисячу родів,
Вислів «крім жінок і дітей» вказує на духовне значення даної події, бо «чоловікові голова Христос, а жінці голова чоловік, голова ж Христові Бог» 1Кор.11:3, а віру дітей Ісус ставить в приклад дорослим Мт.18:2-3.

Додано (08 Листопада 21, 09:23)
---------------------------------------------
ПРОДОВЖЕННЯ
Сім хлібів для 4000 мужів.
Роздуми над історією нагодування чотирьох тисяч мужів сімома хлібами, необхідно знову починати із слів Ісуса Христа: «Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть вам Син Людський», записаних в Євангелії від Івана 6:27, а ця пожива є духовною. Подія нагодування чотирьох тисяч мужів, звіщена в Євангеліях Матвія і Марка, відбулась після нагодування п’яти тисяч народу ячмінними хлібами, вона починається словами:
(Мт.15:31) А народ не виходив із дива, бо бачив, що говорять німі, каліки стають здорові, криві ходять, і бачать сліпі, і славив він Бога Ізраїлевого!
Оздоровлення людей від невиліковних хворіб Господом, факт незаперечний, який мав місце в часі земного служіння Ісуса Христа. Подібні «дива» мають місце і нині, але найбільшим дивом, як дві тисячі років тому, так і нині є оздоровлення і спасіння душі людини. Найбільшим дивом, нинішнього часу, буде прийняття Ізраїлем Ісуса Христа своїм Месією, своїм Спасителем. Коли Господь нагодує Ізраїля духовною поживою «п’ятьма ячмінними хлібами» (дивитись нагодування п’яти тисяч народу), тоді остаток народу Божого, а це дванадцять племен, духовно оздоровляться, осягнуть спасіння своїх душ, тобто заговорят німі, каліки стануть здорові, криві будуть ходити і побачать сліпі. А навколишній «народ не виходив із дива», «і славив він Бога Ізраїлевого», хоч Господь попереджав що «любов багатьох охолоне» Мт.24:12, а охолоне вона до Слова Божого, тому цьому народові необхідне підкріплення від Христа.
(Мт.15:32) А Ісус Своїх учнів покликав і сказав: Жаль Мені цих людей, що вже три дні зо Мною знаходяться, але їсти не мають чого; відпустити їх без їжі не хочу, щоб вони не ослабли в дорозі.
Слова Христа: «Жаль Мені цих людей, що вже три дні зо Мною», вказують на народ, який буде жити в сьомій тисячі років з Христом, це буде третьою тисячою років після першого приходу Ісуса Христа.
(2Пет.3:8) Єдине ж не повинно бути приховане вiд вас, улюбленi, що у Господа один день, як тисяча рокiв, i тисяча рокiв, як один день.

Додано (11 Листопада 21, 09:50)
---------------------------------------------
ПРОДОВЖЕННЯ
(Мт.15:33) А учні Йому відказали: Де нам узяти стільки хліба в пустині, щоб нагодувати стільки народу?
Вислів учнів: «Де нам узяти стільки хліба в пустині» говорить про частину Церкви, що буде знаходитись «в пустині у місці своєму, де будуть її годувати час, і часи, і півчасу» Об.12:14, тобто другу половину часу скорботи і це «місце, від Бога для неї вготоване» Об.12:6. 
(Мт.15:34) А Ісус запитав їх: Скільки маєте хліба? Вони ж відказали: Семеро, та трохи рибок.
(Мт.15:35) І Він ізвелів на землі посідати народові.
(Мт.15:36) І, взявши сім хлібів і риби, віддавши Богу подяку, поламав і дав учням Своїм, а учні народові.
Народу, який буде знаходитись в пустині в другій половині чусу скорбити і буде залишений на сьому тисячу років, Ісус подасть через своїх учнів духовну поживу (сім хлібів), а це вияснення Писання Духом Святим 2Кор.3:6.
(Об.4:5) ...А перед престолом горіли сім світильників огняних, а вони сім духів Божих.
Разом з духовною поживою буде мати місце і невелика кількість душевної (трохи рибок), Авак.1:14 (по рибах пояснення, що і в події про нагодування п’яти тисяч нороду).
(Мт.15:37) І всі їли й наситилися, а з позосталих кусків назбирали сім кошиків повних...
Христова пожива, яка подавалась учнями народові, настільки намножилась, що назбирали сім повних кошиків, тобто в кінці часу, через здорову духовну поживу, кожна з семи церков, які мали зауваження висказані Господом в 2 і 3 розділах Об’явлення, поправляться і складають Церкву Ісуса Христа, а вона Його тіло Кол.1:24.
(Мт.15:38) Їдців же було чотири тисячі мужа, окрім жінок та дітей.
Чотири тисячі мужа, вказують на те, що цей народ прийшов до Господа від чотирьох Євангелій (Матвія, Марка, Луки, Івана), але сповідували їх на тілесному рівні, тому їм необхідне було духовне і частково душевне розуміння, а тисяча символізує велич Божої милості Вих.20:6, Пс.104:8. По відношенню вислову «крім жінок і дітей», пояснення ті, що і в події про нагодування п’яти тисяч народу (1Кор.11:3, Мт.18:2-3).

 
Форум » Молитовний Будинок » Загальне » Збільшення хлібів Ісусом Христом для 5000 і 4000 мужів. (Що це за пожива, що зостається на вічне життя?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 Як Google використовує дані, коли ви користуєтеся сайтами чи додатками партнерів
Copyright MyCorp © 2022