Середа, 21 Жовтня 20, 12:43
Гість! Ви на сайті -й день | Група "Захожі" Доброго дня Гість | |  Закладки | RSS RSS | YouTube | Однокласники | Facebook | Вконтакте | Viber | Instagram | Твіттер 
Меню сайту
Архів новин
[02 Вересня 12]
29.08-02.09.12 Чоловічий хор (відео) (1771)
[18 Вересня 11]
14-18.09.11 - Весілля (відео) (3051)
[11 Вересня 13]
07-08.09.13 Новини (1563)
[02 Вересня 15]
29.08-02.09.15 Гість із США в Кузнецовську (відео) (1410)
[01 Листопада 15]
31.10-01.11.15 Молитва за дітей (відео) (1728)
Чат
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 1072
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо нових учасників:
 • pavelbakunec
 • vhrybok0716
 • lidiyapavlus

 • Вітаємо з Днем народження:
  Dok(36)
  Друзі сайту
  Установіть, будь ласка, нашу кнопку на Ваш сайт Маранафа: Библия, чат, христианский форум, знакомства, каталог сайтов. Banner TMI 88x31 Рівненська Духовна Семінарія Телепередача Крок назустріч
  Головна » 2017 » Лютий » 12 » 11-12.02.17 R500. Симфонічний оркестр "Soli Deo" в Кузнецовську
  11-12.02.17 R500. Симфонічний оркестр "Soli Deo" в Кузнецовську
  18:25

    


  11.02.2017. Субота
  У загальному суботньому богослужінні прийняв участь 1-ий Молодіжний хор. Першим вийшов за кафедру Ващишин Андрій. Він, зачитавши Галатам 6:7, сказав: "Що посієш, те й пожнеш, а для того, щоб жати, треба сіяти. І жнива завжди дають набагато більше за те, що сіяв. Можливо, хтось думає, що він вже багато недоброго насіяв і тепер боїться таких жнив. Але коли ми щиро приходимо до Господа, то Він може пожати те, що ти не сіяв, пробачити й подарувати краще життя". Після проповіді хор заспівав псалом, брат розказав вірш про Церкву Господню і гурт з хору прославив Бога піснею "О да, всегда Христос со мной". 
  Слідуючим проповідував Левков Іван. Він читав Посланна до Галатів 5:13-14 і роздумував над Словом Божим (в загальному) і Божою Любов'ю. Після проповіді хор у пісні "Небо блакитне" розповів про прекрасність та неосяжність Божого Міста в Небесах і церква заспівала загальний псалом. 
  Третім проповідував Виговський Сергій. Він говорив про два методи освячення, які допоможуть нам бути ближчими до Господа. На його думку, фундаментом нашого освячення є Слово Боже. Ще одним засобом є призивати Кров Ісуса Христа, тому що вона зараз сильна очищати від гріхів. 
  Після проповіді хор заспівав пісню "Зачем мне унывать?" І сестра Власюк Наталія розказала вірш "Иди за Ним". 
  Останнім проповідував Овечко Ігор. Він запевнив присутніх, що "ти добре зробив, що прийшов, адже тут є Живий Бог, Який допомагає. І, якщо ти прийшов, то помолись і попроси Бога за свого ближнього чи того, хто сидить біля тебе, за того, кому потрібна підтримка".

  12.02.17. Неділя, ранок
  У загальному недільному богослужінні участь узяв Старший хор. Першим проповідував Милтанов Станіслав. Він наголосив, що Ісус Христос є запорукою мого розвитку. Коли я з ним, моє життя, моя життєва дорога буде успішною і благословенною. Після проповіді хор заспівав псалом. 
  Другим проповідь сказав Мельник Микола. Він підкреслив, що як добре, коли ти впевнено знаєш, що Ісус Христос - це твоя сила. Він поніс твій тягар і твої гріхи, тому що Він Сильний. Після цієї промови Аверкіна Світлана розказала вірш і її дочка, заспівала пісню. Слідуючим за кафедру вийшов Ковбасюк Павло. Брат закликав присутніх переглянути своє серце: що в ньому знаходиться? Якщо тобі буває важко в житті, то на забувай, що Ісус Христос дав нам Духа Утішителя, Який потішить і дасть радість. 
  Опісля церква прославила Господа загальним співом і на проповідь вийшов Яйченя Петро. Він сказав таку цікаву думку: "Біймося Бога, і ми не будемо боятися життєвих обставин". Після його коротенького виступу гурт з хору під фортепіано заспівав псалом "Блакиті безхмарного неба". 
  Також Жданюк Світлана розказала вірш, хор заспівав пісню "Народе мій, пильно вслухайся" і ще один вірш розказала сестра з хору. Керівник хору Сидорчук Анатолій вирішив зробити ще один загальний спів, і тому церква перед останньою проповіддю ще раз прославила Бога у псалмі "Палай вогонь". 
  Останнім проповідував Коток Віталій. Тема його проповіді звучала так: "Щоб ми перебували в Слові Божому". В цьому світі є багато проблем, які спрямовані на те, щоб ми впали. Але та людина, яка будує своє життя на Ісусі Христі, на Його Слові, яка "окопується, поглиблюється" в це, буде відчувати себе захищеною і матиме відчуття безпеки. 
  І дуже важливо коли ми самостійно будемо вивчати Біблію, тому що саме тоді ми будемо тверді у своїй вірі.

  Павлусь Д.С.

   

    

   

    

    

    

  12.02.17 Неділя, день. Палац культури

   

    

   

    

   

    

    

  500 років Реформації — такою була тема масштабного заходу у нашому місті, що відбувся 12 лютого у Палаці культури ВП “РАЕС” і зібрав дуже багато людей різного віку, статусу та роду діяльності. Але їх об'єднують спільні духовні цінності та християнські засади, щира віра у Бога та намагання жити за Божим Словом. Півтисячоліття тому Реформація, як широкий релігійно-суспільний рух, охопила більшість європейських країн і в результаті призвела до їх соціально-економічного зростання. Адже це було не тільки явище, спрямоване на реформування тодішньої церкви відповідно до Біблії, а в більш широкому сенсі — діяльність по перетворенню суспільства через Церкву і оновлення самої Церкви у зв'зку зі змінами світу. Сьогодні Україна також має реформуватися і українська реформація має початися з реформації серця: християни мають реформувати свої взаємини з Богом, своє служіння та професійну діяльність, життя церкви відповідно до динаміки сучасного світу. Таким став лейтмотив усіх виступів, що звучали того дня на сцені. Старший пресвітер релігійної громади ХВЄ м.Вараш Георгій Гейко, коротко згадавши історію та важливість Реформації, закликав усіх присутніх у залі до спільної молитви. Народний депутат, голова міжфракційного депутатського об'єднання “За духовність, моральність та здоров'я України” Павло Унгурян поінформував про діяльність та ініціативи згаданого об'єднання у Верховній Раді, спрямовані на відродження духовності, захист моралі, формування здорового світогляду, підтримки церков. Старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Паночко також проникливо, дохідливо та піднесено говорив про значення Реформації у сучасному світі та закликав українців відкрити серце для Ісуса. Звичайно, окрасою заходу став виступ християнського симфонічного оркестру “Soli Deo” (“Тільки Бог”) з Луцька та молодіжного хору Церкви “Благодать” з Вараша, які на високому рівні виконували духовну музику і пісні та хвилювали серця присутніх. Голова ГО “Відродження та розвиток” Дмитро Стецюк на завершення дійства подякував усім учасникам заходу, поважним гостям, організаторам, хору, оркестру, керівництву ВП”РАЕС”, міській владі, меценату Віктору Мялику за гідне відзначення у нашому місті важливої дати - 500-річчя Реформації. Детальніше у сюжеті.

  http://esfil.com.ua/


  «Так говорить Господь: На дорогах спиніться та гляньте, і спитайте про давні стежки, де то добра дорога, то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі!» (Єремія 6:16)

  У неділю 12 лютого, в місті Вараш у Палаці Культури ВП РАЕС відбувся концерт присвячений до 500-річчя реформації. Що ж це таке, давайте більш детальніше про це?

  У 2017 році, цілий рік ми відзначаємо 500-ліття від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Президент України підтримав ініціативу протестантських церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

  Початок Реформації прийнято рахувати від виступу німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Вітенберзі. Інший німецький мислитель Г.В.Ф. Гегель назвав Реформацію: «сенсом історії нового часу». Соціальні феномени, народжені Реформацією, залишаються найбільшим досягненням людства за всю історію. Західна цивілізація має витоки з духовних ідеалів Реформації, і до них мають прагнути й українці.

  Взагалі реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа – Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут ії сутність, сенс і сила. Ювілей 500 років Реформації – це прекрасна можливість для євангельської Церкви в Україні реалізувати Велике доручення Христа – «навчати український народ».

  На цей концерт було запрошено Симфонічний Оркестр «Soli Deo» та молодіжний хор. Також виступали пресвітери та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

  Вони цим концертом хотіли сказати, що «не має легкого шляху, має пройти реформа в усіх сферах українського життя і початися вона має з реформи з серця та віри. Тому сьогодні ми у Верховній Раді України відстоюємо християнські цінності, боремося за цінності Біблійні, відстоюємо сімейні цінності, бо дуже великі посягання зараз саме на цю сферу» – як зазначив один із учасників заходу.

  Концерт до 500-річчя Реформації був організований за ініціативи мецената Віктора М’ялика та підтримки генерального директора РАЕС Павла Павлишина.

  Ми запитали у мецената та організатора Віктора Ничипоровича, його бачення слова Реформації і взагалі для чого такий захід потрібно проводити?

  «Взагалі ця реформація пройшла в мене в душі. Головне щоб людина вірила в Бога, незалежно від того в яку церкву вона ходить. Ми розпочали саме з міста Вараш доказувати людям свою любов і добро. Саме цим хочемо сказати, що коли більше буде любові, то менше буде зла на землі. І в цьому нам допомагає Біблія, книга мудрості. І ми сьогодні запрошували всі церкви щоб йти разом за одним гаслом, показувати молоді і владі, що можна не йти в Європу, а щоб Європа йшла до нас».

  А чия ідея була провести цей захід саме у місті Вараш? На це питання відповів голова громадської організації «Відродження і розвиток» Дмитро Стецюк:

  «Взагалі ініціатором цього проекту є депутат Верховної Ради України  Павло Якимович Унгурян, який є близьким другом Віктора Ничипоровича М’ялика і обговорюючи процес Реформації вони вирішили розпочати саме з такого чудового і мальовничого міста Вараш. Якщо ми будемо не лише брати з міста, але й вкладати в нього, то воно може досить швидко змінитися. Потрібно віддавати для міста – для України. Головне добросовісно виконувати свою роботу і ми тоді, також, досягнемо змін і тут буде справжня Європа. І ми житимемо у благополуччі, злагоді і тоді наступить мир в нашій країні».

  По закінченню концерту відбувся фуршет з нагоди святкування 500 років Реформації – на замовлення від ресторану-піцерії TOSCANA, для мешканців та гостей нашого міста. На столі були різні смаколики, своєрідний рай для справжніх гурманів і просто любителів смачної їжі.

  Тому Реформація прийшла до нас щоб змінити наше мислення. «Український корабель плив повними вітрилами під вітром Реформації і спустив вітрила, коли цей вітер опав» Михайло Грушевський.

  varash.info

   


  Переглядів: 1175 | Додав: YURIY | Теги: 1-ий Молодіжний хор, 2-ий Молодіжний хор | Рейтинг: 5.0/2 |
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Вибір мови
  Форма входу
  Пошук на сайті
  Радіо online

  Плануємі події

  Повідомити другу
  Share |

  Збірка псалмів
  Збірка проповідей
  Збірка свідчень
  Погода
  Календар
  «  Лютий 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728

  ХРИСТИЯНСЬКІ СВЯТА 2019
  07.01 - Різдво Христове
  14.01 - Обрізання Господнє
  19.01 - Хрещення Господнє
  15.02 - Стрітення Господнє
  07.04 - Благовіщення
  21.04 - В'їзд Ісуса в Єрусалим
  28.04 - Воскресіння Христове
  06.06 - Вознесіння Господнє
  16.06 - Трійця
  19.08 - Преображення Господнє
  25.12 - Різдво Христове
  Архів записів
  Богослужіння
  Розклад богослужінь:
  Понеділок:
  19:00 - молодіжне служіння
  19:00 - співанка Старшого хору
  Вівторок:
  20:00 - співанка 2-ого Молодіжного хору
  Середа:
  19:00 - загальне служіння
  Четвер:
  19:00 - співанка 1-ого Молодіжного хору
  19:00 - співанка Підліткового хору
  П'ятниця:
  19:00 - молитовне служіння
  19:00 - співанка Чоловічого хору
  Субота:
  19:00 - загальне служіння
  Неділя:
  10:00 та 18:00- загальні служіння
  Наша адреса:
  м. Кузнецовськ, мікрорайон Північний-1, 1.
  Молитовна кімната
  Молитва
  П'ятниця перед Хлібопереломленням - молитва та піст за освячення церкви.
  5 число кожного місяця молитва за Україну та Китай (наша церква молиться за м.Хеянг).
  Молитва за хворих нашої церкви (відповідальний Матвійчук Микола).
  Молодіжна молитовна група збирається щонеділі о 8:30 в Молитовному будинку на молитву.
  Старша молитовна група збирається щоп'ятниці о 12:00 в Молитовному будинку на молитву.
  Пошук в БІБЛІЇ
  Шукати в Біблії:

  Пошук в Біблійному Словнику:
   Як Google використовує дані, коли ви користуєтеся сайтами чи додатками партнерів
  Copyright MyCorp © 2020