Вівторок, 20 Листопада 18, 00:45
Гість! Ви на сайті -й день | Група "Захожі" Доброго ранку Гість | |  Закладки | RSS RSS | YouTube | Однокласники | Facebook | Вконтакте | Viber | Instagram | Твіттер 
Меню сайту
Архів новин
[17 Листопада 10]
17.11.10 - 19 років Молитовному Будинку (970)
[20 Грудня 15]
19-20.12.15 Обрання дияконів (992)
[19 Січня 12]
19.01.12 - Хрещення Господнє (1164)
[26 Лютого 12]
26.02.12 - Рукопокладання (посвята) 6 дияконів (відео) (2770)
[13 Червня 13]
13.06.13 - Вознесіння (1322)
Чат
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 1037
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо нових учасників:
 • bzhakun1994
 • kozodojsergij77
 • ivanka110795

 • Вітаємо з Днем народження:
  gena551557(53)
  Друзі сайту
  Установіть, будь ласка, нашу кнопку на Ваш сайт Маранафа: Библия, чат, христианский форум, знакомства, каталог сайтов. Banner TMI 88x31 Рівненська Духовна Семінарія Телепередача Крок назустріч
  Головна » 2018 » Січень » 28 » 27-28.01.18 Гості у нашій церкві
  27-28.01.18 Гості у нашій церкві
  22:14

   

     


  27.02.2018. Молодіжне служіння

  Це суботнє богослужіння провели присутні у нас гості - наші брати та сестри по вірі з церкви християн-баптистів "Преображення" м. Вараш. Вони прославляли Бога чудовим та щирим співом. Звучали і проповіді. Також у зібранні узяв участь 1-й Молодіжний хор та наші брати-проповідники. Коротке слово напочатку було сказане Виговським Сергієм. Тим головним, що хотів донести до слухача проповідник, були слова: після примирення з Господом ти отримуєш вічне життя. Твоя душа отримує мир з Всевишнім Богом і Творцем! І через цей мир ти маєш впевненість к своєму спасінні. Ти маєш НАДІЮ на вічне життя, що тобі дарує Ісус, тому що ти прийняв Його благодать. 

  Опісля гурт братів і сестер з присутніх гостей під гарний акомпонемент особистого міні-оркестру прославив Бога у декількох піснях та коротких передмовах перед ними. 

  Слідуючого за кафедру запросили теж гостя, брата Михайла. У своїй проповіді він  роздумував над тим, як і за якими критеріями сьогодні кожен християнин визначає рівень своєї духовності. Зачитавши євреям 12:14 ( "пильнуйте про мир з усіма і про святість, без якої ніхто не побачить Господа"), брат говорив про один такі аспекти духовної людини, як мир і святість. Що таке мир? Якщо давати тлумачення слову, то це безпека, захист. Майте, так звану, безпеку - тобто мир - з усіма. Як? Слово Боже навчає, що не потрібно лихом ловити когось - іншими словами, слідкувати за своїми устами (!) -, не відповідати злом на зло. Але не тільки це. Майте мир Божий у серці. Інша частина тексту євреям 12:14 говорить нам про святість, без якої НІХТО не побачить Господа. Можливо, страшно звучить. Як людина може стати повністю святою? Слово Боже (Римлянам 6:19-23) про це говорить так, що ти всі свої можливості й ресурси повинен віддавати для Бога, на праці для Нього. Не так, як до примирення з Господом, коли ти всього себе віддавав гріху, ні. Тепер повністю навпаки - все для Бога: весь час, всі думки, все, що маєш. Ось це і буде твоє освячення. Тепер вже неможливо мати щось спільне з гріхом. "Що спільного у храма з ідолами?"- питає Бог. Освячення - це не тільки віддача усього себе Богу. Це ще й остаточне, повне відділення від гріха. Але не просто віддалився від неправильного життя і все. Освячення - це відділення від гріха і приєднання до Бога і Його народу. Ось це і є повна святість. 

  Після цієї проповіді гурт братів-гостей заспівав чудову пісню "Там, где Ты", у якій підбадьорив присутніх тим, що вкотре нагадав обітницю Ісуса Христа про вічне життя з Ним. Далі сестра Тетяна прочитала поезію про те, як часто люди замість того, щоб дивитися на себе та обдумувати свої вчинки, осуджують інших: їх зовнішність, характер, звички та інше, зовсім забуваючи про себе. Наприкінці віршу звучав заклик "не бути такими", а бути "ІСТИННО святими". Далі дует брата та сестри прославив Ісуса та Його великий подвиг на хресті та сестра розказала складений нею ж зворушливий вірш "Для того, чтобы понять характер Бога". 

  Опісля коротко, але змістовно проповідував ще один брат-гість. Закінчилося богослужіння наступною проповіддю ще одного гостя та загальною молитвою.

   

    

    

    

    

    

    

   

  28.01.2018. Неділя, ранок

  На ранковому недільному богослужінні прославляв Господа чудовим співом 3-й Молодіжний хор. Звучали не тільки хороші хорові пісні, а й вірші та проповіді. 

  Напочатку за кафедру вийшов Мельник Микола. Він говорив про те, що для того, щоб не зупинятися, а йти дорогою Ісуса, і щоб жити переможним життям (в дух. роз.), потрібна гора Божа. Чи не бувало так, що проблеми чи якісь тяжкі хвороби здавалися для нас такими великими, а Христос ставав Якимсь маленьким і був десь дуже далеко від нас? Чи не було так? Проте час від часу над треба сходити на Божу височину. Тоді, коли ти сходиш на цю гору, перемагаючи всі "тяжко", і входиш в присутність Божу, Господь стає таким Великим і Могутнім, а всі проблеми здаються дуже маленькими. Там, в присутності Бога, ти наповняєшся Його силою; ти почуєш Голос, і цей Голос скаже тобі, як далі йти і що, можливо, потрібно підправити тобі в житті. 

  Після проповіді брата Миколи хор під гарний музсупровід фортепіано та гітари прославив Бога у духовному псалмі "Возвожу очи мои к горам". Другою прозвучала проповідь Журавського Леоніда. У ній брат закликав усіх християн дуже пильнувати. Ми живемо у фізичному світі. Проте - всім відомо - існує ще психологічна і духовна сфери життя. Є ворог людської душі, який, написано, "прийшов вкрасти, вбити і погубити" - і не тільки всіх людей загальною масою. Його особлива мета - звести вибраних. І ось, у цьому духовному світі, що неможливо побачити і, тим більше, у нього вникнути, дуже легко оступитися: не тільки вчинками не за Словом Божим. Християни зараз не нехтують прикрасами, браслетами, усілякими різними, нібито модними дрібничками, які пропонує цей світ. І це все ніби непогано - "ну, мода така",- скажуть. Але якщо вникнути глибоко у суть цього, добратися до того, звідки воно походить, стає зрозуміло, що все не так просто, як здається. Кожна дрібничка -ланцюжок має свій зміст, своє значення. І воно аж ніяк не позитивне, особливо - для християн. Дуже легко попасти на "гачок" і опинитися у небезпеці (в дух. світі), але як важко потім вибратися! Стережімося цього! 

  Опісля церква проспівала загальний псалом, сестра Марина прочитала поезію "Багато в душах гіркоти" і Мельник Елла заспівала пісню "К горам Возвожу". Наступного за кафедру запросили Котка Віталія. Він поділився з присутніми роздумами про Боже Царство та Царство Небесне - чи це одне й теж і як туди ввійти. Після цієї проповіді брат Олександр розказав вірш про Вартимея, хор прославив Бога у пісні "Хай віє, Господи, Твій Дух" і прозвучав ще один вірш. Далі гурт братів з хору заспівав гарний псалом "Любить - это значит". Закінчував зібрання своєю проповіддю Дацький Василь.

   

     

     

    

   

  28.01.2018. Неділя, вечір

  У вечірньому богослужінні узяв участь 3-ій молодіжний хор. Також у нас були присутні гості з Волині та Львівщини. Напочатку проповідував Стецюк Валерій. Він закликав присутніх шукати Господа у своїх домах, прагнути відчувати Його присутність тоді, коли стаєш на коліна разом із своєю сім'єю, мати бажання наповнятися Святим Духом не лише у церкві, а й вдома. Якщо у твоєму домі Господь буде на першому місці, якщо ти будеш цінувати спілкуванням з Ним, то Він буде потужно діяти Святим Духом не тільки у тебе вдома, а й у Своїй Церкві. Після цієї проповіді хор звернувся до Бога у псалмі "Святый Боже", сестра Вікторія прочитала гарний вірш і гурт братів з хору заспівав пісню "Каждый день я ищу Тебя". 

  Далі за кафедру запросили гостя, брата-гостя. Його промова заставила присутніх замислитися над такими питаннями: Що цього тихого вечора коїться в моєму серці? Чи приношу я подяку? Чи слідкую за своєю дорогою до Небес, чи, можливо, я вже відійшов від своєї головної мети? 

  Опісля хор у псалмі під акомпонемент фортепіано закликав присутніх дякувати Господу, бо Він є Добрий. Третім проповідував Сад Володимир. Він роздумував над бажаннями людини. Ми можемо багато чого - для Бога чи ні - хотіти зробити: розказати вірш, керувати хором, співати у гурті. Нам одразу хочеться мати на собі щось велике, грандіозне. Але Бог каже, що ти в малому будь вірним, і лише тоді над великим тебе поставлю. В малому. Світи у своєму куточку. Маєш нивку - хоч і маленьку - обробляй її, прийде час - і вона дасть плід. Будь вірним і малому. 

  Після цієї проповіді сестра Оксана розказала вірш. Далі у зібранні гості послужили ще двома проповідями (єпископа Львівщини Якимова Володимира та єпископа Волині Близнюка Михайла), що дуже послужили для збудування нашої віри.

  Діана Павлусь

   

    

    

    

   

  Переглядів: 344 | Додав: YURIY | Теги: 1-ий Молодіжний хор, 3-ій Молодіжний хор | Рейтинг: 5.0/1 |
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Вибір мови
  Форма входу
  Пошук на сайті
  Радіо online

  Плануємі події

  Повідомити другу
  Share |

  Збірка псалмів
  Збірка проповідей
  Збірка свідчень
  Погода
  Календар
  «  Січень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  ХРИСТИЯНСЬКІ СВЯТА 2018
  07.01 - Різдво Христове
  14.01 - Обрізання Господнє
  19.01 - Хрещення Господнє
  15.02 - Стрітення Господнє
  01.04 - В'їзд Ісуса в Єрусалим
  07.04 - Благовіщення
  08.04 - Воскресіння Христове
  17.05 - Вознесіння Господнє
  27.05 - Трійця
  19.08 - Преображення Господнє
  Архів записів
  Богослужіння
  Розклад богослужінь:
  Понеділок:
  19:00 - молодіжне служіння
  19:00 - співанка Старшого хору
  Вівторок:
  20:00 - співанка 2-ого Молодіжного хору
  Середа:
  19:00 - загальне служіння
  Четвер:
  19:00 - співанка 1-ого Молодіжного хору
  19:00 - співанка Підліткового хору
  П'ятниця:
  19:00 - молитовне служіння
  19:00 - співанка Чоловічого хору
  Субота:
  19:00 - загальне служіння
  Неділя:
  10:00 та 18:00- загальні служіння
  Наша адреса:
  м. Кузнецовськ, мікрорайон Північний-1, 1.
  Молитовна кімната
  Молитва
  П'ятниця перед Хлібопереломленням - молитва та піст за освячення церкви.
  5 число кожного місяця молитва за Україну та Китай (наша церква молиться за м.Хеянг).
  Молитва за хворих нашої церкви (відповідальний Матвійчук Микола).
  Молодіжна молитовна група збирається щонеділі о 8:30 в Молитовному будинку на молитву.
  Старша молитовна група збирається щоп'ятниці о 12:00 в Молитовному будинку на молитву.
  Пошук в БІБЛІЇ
  Шукати в Біблії:

  Пошук в Біблійному Словнику:
   Як Google використовує дані, коли ви користуєтеся сайтами чи додатками партнерів
  Copyright MyCorp © 2018